Pani Agata Hejmowska, psycholog, doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, obecnie prowadzi badania związane z pracą doktorską, której tematem jest funkcjonowanie osób z atopowym zapaleniem skóry w bliskich związkach.

Badanie obejmuje osoby pomiędzy 18 a 35 rokiem życia, chorujące na AZS. Wszystkich chętnych do udziału w badaniu Pani Agata prosi o kontakt mailowy pod adresem agata.hejmowska@wp.pl.
Każdy zainteresowany wynikami swojego badania będzie mógł je anonimowo otrzymać.

Pani Agata od wielu lat choruje na atopowe zapalenie skóry, stąd zainteresowanie ta tematyką.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym badaniu i w imieniu p. Agaty dziękujemy wszystkim, którzy zechcą jej pomóc.

2 komentarze to “Badanie – funkcjonowanie osób z AZS w bliskich związkach”