Dni Alergii i Nietolerancji - Fundacja ALABASTER Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że w tym roku również Fundacja Alabaster została partnerem DNI ALERGII I NIETOLERANCJI POKARMOWEJ. Mamy nadzieję, że w obecnej, drugiej edycji, uda nam się przygotować dla Państwa spotkania z psychologami, ciekawe wykłady oraz warsztaty dla dzieci i rodzin. Fundacja Alabaster w tym roku współpracuje z Fundacją Pokonać Alergię, a zatem niektóre z wydarzeń przygotujemy wspólnie, dzieląc się naszą przestrzenią. Zapraszamy zatem w dniach: 21-22 LISTOPADA 2015 do Strefy Relaksu Fundacji Alabaster lub stoiska Fundacja Pokonać Alergię. Już w tym tygodniu planujemy przekazać Państwu kilka zaproszeń. Warunki konkursu ogłosimy w najbliższych dniach.