Rozpoczynamy trzeci sezon Halo! ATOPIA.

W tym roku planujemy spotkania w trzech miastach, m.in. w Lublinie – 7/06 i Trójmieście – 29/06.

Państwa prosimy o oddawanie głosów na trzecią lokalizację na naszej stronie na Facebook’u. Proponujemy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy – Szczecin, Bydgoszcz i Częstochowa. Możemy też rozważyć podróż do innego miasta, o ile zgłosi się do nas grupa przynajmniej 7 rodzin. Zapraszamy do oddawania głosów!

W ramach trzeciej edycji Halo! ATOPIA, 13 września w Warszawie, zorganizujemy też mini-konferencję, w trakcie której Danuta Gutowska-Owsiak, immunolog, Prezes Fundacja Pokonać Alergię opowie o „Dziurawym płocie i złośliwych sąsiadach, czyli co się dzieje w skórze atopowej”.
Kontynuujemy, rozpoczęte w zeszłym roku badania dotyczące AZS u dziecka. Ankietę w wakacje udostępnimy w lipcu na stronie haloatopia.pl. Będziemy ją też rozdawać na spotkaniach.

Partnerami projektu są:

Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland, Fundacja Pokonać AlergięCity Clinic, Eco Media Online, Koko Studio.

Zapraszamy do współpracy w ramach projektu.

Do zobaczenia!