Informator Alergika 2015

Polecamy „Informator Alergika”, numer 2, wiosna/lato 2015. Autorem publikacji jest Redakcja alergik.info. Patronat Honorowy nad aktualnym wydaniem objęli: Fundacja Alabaster, PTZCA Pokonać Alergię, Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP oraz Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. „Informator Alergika” mogą Państwo ściągnąć bezpłatnie na naszej stronie, w formie PDFa, klikając na zdjęcie informatora zamieszczone w tym tekście. W Informatorze znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów, m.in. na temat nawracających zakażeń dróg oddechowych, aranżacji domów zamieszkanych przez alergików, pielęgnacji skóry latem oraz fotoalergii, wakacyjnym menu bezglutenowym i in.