Pani Joanna Pleger, studentka V roku Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, prowadzi badanie w ramach pracy magisterskiej, którego celem jest weryfikacja, czy osobom chorym na atopowe zapalenie skóry szczerość ułatwia wzrost osobisty, który mierzony jest w następujących aspektach:

• radzenie sobie ze stresem,
  • sens życia,
  • percepcja choroby,
  • przeżywanie pozytywnych emocji związanych z chorobą.

Wzrost osobisty definiowany jest jako rozwój psychologiczny i społeczny, w celu realizacji własnych celów osobistych. Jego rezultatem jest przede wszystkim zdrowie psychiczne i dobrostan.

Badanie polega na wypełnieniu 5 kwestionariuszy. Trwa to od 20 do 25 minut. Osoby chorujące na AZS (powyżej 18 roku życia) zainteresowane wzięciem udziału w badaniu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 503-719-290, bądź pod adresem e-mail: joanna.pleger@gmail.com

One Response to “Interesujące badanie dla dorosłych”