Robi się coraz cieplej, będziemy się więc więcej pokazywać w plenerze! W czerwcu czekają nas trzy wydarzenia: Jarmark Hubertowski w Zalesiu Górnym – 9 czerwca, Piknik Zdrowia połączony z Nocą Profilaktyki – 22 czerwca 2013 oraz Wolski Korowód – przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych – 16 czerwca 2013.

Na piknikach przeprowadzimy warsztaty z budowania modelu skóry, będziemy robić motyle przy pomocy różnych technik, będziemy prowadzili wypożyczalnię motylich skrzydeł :) Postaramy się, żebyście mogli spotkać przy naszych stanowiskach lekarzy i specjalistów.

Podczas obydwu wydarzeń będziemy prowadzili zbiórkę telefonów komórkowych w ramach naszej akcji „Skóra i komóra”. Więcej szczegółów niebawem na naszej stronie www.fundacja-alabaster.org