W niedzielę, 3 marca, w Bawialni Edukacyjnej KLANZY odbyło się spotkanie integracyjne dla rodzin dzieci z atopowym zapaleniem skóry współorganizowane przez Fundację Alabaster i białostocką „Kobieterię” Stowarzyszeniem Inicjatyw Kobiecych.

Gośćmi specjalnymi byli prof. dr hab. Maciej Kaczmarski, konsultant wojewódzki ds. pediatrii w województwie podlaskim, kierownik Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz dietetyczka – p. Ewa Samocik.

Frekwencja dopisała mimo zmiennej pogody. Bardzo miło spędziliśmy czas na zabawie z dziećmi oraz na wspólnych rozmowach, a potem rodzice udali się na spotkanie ze specjalistami, a dzieci pozostały pod opieką wspaniałych animatorek z „Kobieterii”. Jak się bawiły? Wystarczy chyba napisać, że niektóre nie chciały wracać do domu ;)

Niebawem udostępnimy zdjęcia ze spotkania.