10 listopada odbyło się spotkanie dla dorosłych z AZS, na którym mieliśmy przyjemność gościć Adama Walnego – reżysera i lalkarza, założyciela Instytutu Sztuki Lalkarskiej przy Walnym-Tatrze oraz Pracowni Teatru Przedmiotu przy Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. We wspaniałej atmosferze rozluźnienia i pracy bez silnego nacisku na efekt, udało nam się osiągnąć zadziwiające rezultaty, które możecie obejrzeć w naszym albumie na Vimeo :)
Dodatkowym plusem tego spotkania była możliwość wymienienia się informacjami, obserwacjami i odczuciami co do choroby pomiędzy uczestnikami. Z jednej strony, mogliśmy porozmawiać z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji, a z drugiej, byliśmy poddawani terapeutycznej mocy sztuki – to wszystko dało jeden jasny wniosek: takie akcje są potrzebne i będziemy starali się je organizować.