Trzecie warsztaty twórcze zakończone.

Wczorajszy dzień był bardzo intensywny, ale wspaniały!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów, i tym dużym i tym małym. Nikomu nie zabrakło energii, ani chęci do pracy twórczej. Powstała piękna scenografia i morskie zwierzęta, które wystąpiły w przedstawieniu. Usłyszeliśmy bardzo ciekawe opowieści o podwodnych przygodach człowieka z groty, o poszukiwaniu skarbu, o wytrwałości i o tym, że nie należy się poddawać. Ostatnią godzinę dzieci spędziły na poszukiwaniu dźwięków i układaniu ich we wspólne rytmy, często z wykorzystaniem instrumentów zrobionych przez siebie.
Zdjęcia ze spotkania będę dostępne na stronach fundacji za kilka dni.

Specjalne podziękowania dla prowadzących, Elki Król, Magdy Limbach i Kamila Dziemby, dla Centrum Karmelicka za udostępnienie wspaniałej przestrzeni, dla restauracji Vegavani za poczęstunek i dla sklepu misiontek.pl za podarowane produkty spożywcze.