DO PSYCHOLOGÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W PSYCHOSOMATYCE, ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ Z FUNDACJĄ ALABASTER.

Szanowni Państwo,

Rodziny z dziećmi z Atopowym Zapaleniem Skóry oraz osoby dorosłe z taką dolegliwością, często zwracają się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu miejsca, w którym mogłyby otrzymać wsparcie psychoterapeutyczne.

Szukamy miejsc w całej Polsce aby osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego mogły je otrzymać jak najbliżej miejsca zamieszkania. Jesteśmy w trakcie tworzenia bazy ośrodków i gabinetów psychologicznych, które będą mogły pomóc, dzieciom i dorosłym z AZS oraz ich rodzinom. Adresy miejsc umieścimy na naszej stronie internetowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy za odpowiedź.

Z POWAŻANIEM:

Katarzyna Wyrzykowska 692116480, kasiawyrzykowska1@wp.pl