Polecamy wykład w Carolina Medical Center w ramach Medycyny Żywienia prowadzony przez Małgorzatę Desmond. Chociaż tytuły wykładów nie są bezpośrednio związane z dietą w zaburzeniach immunologicznych, to ogólne zasady zdrowej diety nie różnią się w dużym stopniu w przypadku poszczególnych chorób:

„10 marca, na terenie CMC, odbędą się kolejne wykłady: ‚Przez żołądek do zdrowego serca’ o godz. 11.00 oraz o godz. 14.00 ‚Dieta w profilaktyce chorób nowotworowych’.

W ramach współpracy z firmami: Akademia Odżywiania dla Zdrowia ‚PIĘĆ SMAKÓW’ oraz ‚CENTRUM DIETY’, bezpośrednio po wykładzie odbędą się warsztaty zdrowego gotowania oraz degustacja potraw ‚przyjaznych sercu’.

Wykłady w całym cyklu prowadzi mgr Małgorzata Desmond, specjalista w dziedzinie Medycyny Żywienia i Dietetyki, absolwentka University of West London oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; prowadzi konsultacje z zakresu medycyny żywienia w Centrum Medycyny Żywienia Carolina Medical Center.

Projekt jest współfinansowany w latach: 2011 -2013 przez Biuro Profilaktyki i Promocji Zdrowia m.st. Warszawy.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są pod adresem mailowym: anna.matusewicz@carolina.pl oraz telefonicznie: (22) 355 82 00 (całą dobę) oraz (22) 355 85 57 (w godz. 9.00 – 17.00).

www.carolina.pl/pacjent/566-centrum_medycyny_zywienia.html