W naszym biurze mieszczącym się w Warszawie, na Mokotowie, przy ulicy Chocimskiej 12 lok. 4 dysponujemy salą o powierzchni ok 40m2, z dużymi oknami wychodzącymi na ciche podwórko. Sala została odnowiona w 4 kw. 2013 roku.

korytarz

Sala może pomieścić ok. 20 osób jeśli spotkanie ma charakter wykładu, prezentacji, czy rozmowy lub ok. 12 osób – jeśli spotkanie zakłada pracę w grupach (jest możliwość podzielenia sali na 2 odrębne pomieszczenia) lub ćwiczenia ruchowe.

sala po lewej, wieczorem

sala po prawej, w dzień

„Świetna atmosfera! Sprzyja twórczej pracy!”

Do Państwa dyspozycji pozostwiamy też aneks kuchenny.

Jeśli poszukujecie sali na działania organizacji pozarządowej (po preferencyjnych kosztach) lub też na działania komercyjne, skontaktujcie się z nami: fundacja@fundacja-alabaster.org lub tel. 603626363

Zapraszamy!

Sprawdźcie dostępność sali:

One Response to “Wynajem sali”

• Justyna Kobyra:

Dzień dobry,
    chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt wynajęcia sali na 2 godziny raz w tygodniu (4x w miesiącu), od października na 6 miesięcy?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam, Justyna Kobyra