18 maja zapraszamy do Zalesia Górnego, na ul. Sarenki 11 (domek Stowarzyszenia Rodziców TU – 7 minut spacerem od stacji kolejowej w Zalesiu)

„Pora relaksu” – zajęcia dla rodziców dzieci z AZS oraz równolegle „My celnicy na granicy” czyli warsztaty ruchowe dla dzieci (6-10 lat) z AZS

W czasie zajęć zlokalizujemy miejsca w naszych ciałach, w których gromadzi się stres i postaramy się go rozbroić.
Wypróbujemy kilka sposobów na zneutralizowanie napięcia i podniesienie energii.
Zajęcia ruchowe dla dzieci w formie zabawy dotykają sposobów budowania granic, zaznaczania swojej odrębności, przepuszczania tego co korzystne i chronienia się przed tym co niepożądane.
Ubrania należy przywdziać wygodne, umożliwiające nieskrępowany ruch.

W czasie warsztatów przewidziane są jedynie woda, kawa i herbata. Prosimy o przyniesienie posiłku dla siebie i dla dziecka.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich dzieci, ale jako współorganizator zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi chorymi na AZS.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia przeznaczone są tylko dla dzieci z AZS i ich rodziców.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko rodzica/rodziców chętnych do udziału w warsztatach prosimy przesyłać na adres fundacja@fundacja-alabaster.org wraz z telefonem kontaktowym i informacją o dziecku (imię, wiek).

Współorganizator: Towarzystwo Arteterapii i Animacji Kultury TAAK