Get Adobe Flash player

ATOPOWI BIAŁYSTOK – tak nazywa się grupa samopomocowa rodziców dzieci z AZS założona w 2013 roku w Białymstoku. Członkowie nie poprzestali na pojedynczym spotkaniu. Założyli swój blog  „O dzieciach chorych na Atopowe Zapalenie Skóry oraz ich rodzicach. O nadziei, wsparciu, radościach i ogromnej sile. Zapraszamy do odwiedzenia bloga!

Liderką grupy jest Ania (tel. 793 458 706).

W tym roku (2016) grupa zmobilizowała się i złożyła wniosek o dofinansowanie swoich działań do lokalnego operatora programu FIO „Mikrogranty”. Działania mają obejmować edukację dietetyczną i warsztaty kulinarne.

3 komentarze to “Białystok – rodzice”

 • Ewelina:

  Witam
  jestem z Białegostoku mam synka z AZS skontaktowałam się z Panią Moniką Biblis autorką książki „Kuchnia pięciu przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych” jest gotowa zrobić kurs gotowania oto treść maila:
  Witam Pani Ewelino :)
  Jeśli zbierze się grupa co najmniej 4 osób, praktyczna i w miarę przestronna kuchnia, to chętnie przyjadę i zrobię taki kurs. Kursy wyjazdowe robię co jakiś czas, doliczam wówczas ok. 20-40 zł do ceny kursu (150 zł) za dojazd. Zależy od odległości.
  Jeśli może Pani skrzyknąć kilka kobiet, to jestem gotowa :)

  Czy mogła bym mi Pani pomóc w zorganizowaniu takiego kursu?

  • MW:

   Pani Ewelino, przepraszam za opóźnienie w opublikowaniu tego postu. Zaginął w ogromnej ilości spamu, jaki do nas trafia. Myślę, że dobrze byłoby, gdyby skontaktowała się Pani w tej sprawie bezpośrednio z Anną Moniuszko z Białegostoku. Szukaliśmy już sali na warsztaty kulinarne w Białymstoku. Koszt wynajmu dobrej sali restauracyjnej z kuchnią, jaki nam zaproponowano to 600 zł za dzień. Pozdrawiam, Monika

  • Anna Moniuszko:

   Witaj Ewelino, Proszę o kontakt ze Mną (informacje u Moniki).

Leave a Reply

Przeczytaj naszą publikację!
Fundacja Alabaster partnerem akcji Z SERCEM O ATOPII!
Jesteśmy sygnatariuszem:

Konsultacje psychologiczne

Zapisz się do newslettera!

Partnerzy